BodyWorld Fitness Mlyny

Address

Štefánikova trieda 61, Nitra, 949 01

Topujte vašu prevádzku v rámci zoznamu športovísk vo vašom meste, jeho okolí a zvýšte tak počet platiacich zákazníkov.

Využite potenciál nášho portálu naplno

O fitnescentre

BodyWorld Nitra

BodyWorld je najkomplexnejší „open gym“ v Nitre. Fitko pre každého – pre všetkých bez rozdielu. Na ploche 760m²  nájdeš všetko čo potrebuješ na SVOJ tréning, či už chceš skúšať nové formy tréningov (funkčný tréning, TRX, Tabata, Hiit) alebo preferuješ osvedčenú klasiku ( posilňovanie, fitness, kulturistika).

Nestrácaj čas a energiu hľadaním, splň si svoj sen na jednom mieste. Striedaj silový tréning s funkčným bez obmedzenia. Nemusíš čakať na trénera, príď a trénuj kedy chceš. Trénuješ s kamošmi? Vezmi aj ich a rozbaľ svoj tréning u nás.

  • Najkomplexnejšie fitnescentrum v NR
  • Moderné aerobikové štúdio
  • Fitness bar
  • Pozitívna športová atmosféra
  • Príjemný a kvalifikovaný personál
  • Predajňa výživových doplnkov
  • Sauna

Služby

BodyWorld je koncipovaný ako komplexné fitness centrum pre všetky druhy športov. Rozdeľuje sa na niekoľko zón, ktoré spĺňajú náročné požiadavky klientov.

Podstatnou súčasťou fitnescentra je recepcia a komfortný fitness bar. Tu sa dozvieš dôležité informácie o fungovaní  a odpovede na svoje zvedavé otázky. Milý a ochotný personál pripraví drink zo širokej  ponuky športových nápojov, prípadne poradí s výberom správneho výživového doplnku pred, po  či počas tréningu.

Fitness zóna je vybavená kvalitnými posilňovacími strojmi americkej značky HOIST. Vyznačujú sa jedinečnou biomechanikou v kombinácii s jednoduchou obsluhou, vďaka ktorým je silový progres a zmeny na postave zaručené. Ani vo večerných hodinách sa nemusíš báť čakania na stoj. Množstvu strojov na jednotlivé partie, dominujú 2 komplexné zostavy kladiek.

Kardio zóna umožňuje cvičiť naraz až 16tim cvičencom. 6 bežiacich pásov, 2 stacionárne bicykle, 2 stepre a jeden eliptický trenažér od značky Lifefitness. Kardio zónu dopĺňajú 3 indoor-cyclingové bicykle značky Tomahawk a 2 veslárske trenažéry značky Concept2. V lete (pre otužilcov i v zime) je možné na kardio využiť aj terasu s krásnym výhľadom na Kalváriu.

Funkčná zóna dominuje špeciálnou konštrukciou PowerGears, na ktorej sa vyblázni každý športovec. Kruhy, TRX, ketllebel, sandbag, medicibal, Bosu, balančné pomôcky, boxy sú len časťou pomôcok na zefektívnenie tréningu. Na veľkej nástenke nájdeš aktuálne WOD nášho  fitka pre daný deň . Vyskúšaj, zapíš skóre a na konci týždňa porovnaj. Máš nápad na vlastné WOD, neváhaj a podeľ sa s ním.

Silová zóna láka predovšetkým troma klietkami, špeciálne stavanými na cvičenie s ťažkými váhami. Využívajú ju nadšení trojbojári, siloví športovci i kulturisti. Nechýbajú ani obľúbené bench-press lavičky, leg-press (na ktorý sa dá naložiť riadna váha), multipress. Rozpätie jednoručiek od 1kg do 50kg. Na olympijské, či EZ tyče si môžeš naložiť koľko znesieš.

Aeróbna sála pre priaznivcov skupinových cvičení na ploche 90m² s vynikajúcim ozvučením, protišmykovou podlahou a zrkadlami na kontrolu techniky cvičenia, je protikladom k starým telocvičniam. Pozitívna energická atmosféra športového kolektívu ťa motivuje podať čo najlepší výkon a vyťažiť z cvičenia čo najviac pre seba.

Cenník
Fitness (základné vstupné)
Jednorazový vstup
4,90 €
Mesačná permanentka
34,90 €
10 vstupová permanentka (platná 2 mesiace)
34,90 €
3 mesačná permanentka
89,90 €
Trénerská permanentka
50 €
Študent
Jednorazový vstup
3 €
Mesačná permanentka
29,90 €
10 vstupová permanentka (platná 2 mesiace)
29,90 €
Skupinové tréningy
Jednorazový vstup
4 €
10 vstupová permanentka
32,40 €