Doplnkové služby

Doplnkové služby

Vyberte si zo širokej ponuky služieb pre vaše fitnescentrum alebo iné športovisko a získajte výhodu pred vašou konkurenciou.

Ak by ste potrebovali pre vašu prevádzku niečo, čo nemáme v ponuke kontaktujte nás a budeme sa snažiť vám zabezpečiť všetko čo potrebujete.

Viac

Chcete aj vy zviditeľniť svoje fitko? Vytvoriť z jeho návštevníkov komunitu, ktorá bude reprezentovať váš priestor a značku? Stavte na kvalitný branding a preneste svoje logo a slogan na oblečenie a športové doplnky. Pripravíme vám produkty, ktoré najlepšie zodpovedajú vašim predstavám. Tričká, mikiny, šejkre či fľaše – je len na vás, čo si vyberiete. Vyberiete si farbu, ktorá vám sedí, pošlete nám logo v požadovanom formáte a o ostatné sa postaráme my.

Textil a oblečenie

Oblečenie nemá telo iba zakrývať. Má nám pripomínať, kto sme a čo je naším cieľom. Keby ste mohli nosiť oblečenie, ktoré vám má pripomínať, že chcete byť stále lepší, čo by na ňom bolo? Nechajte si pre svoje športovisko potlačiť mikiny či tričká s vaším logom a sloganom alebo stavte na tašky či iné doplnky, ktoré vaším cvičencom pripomenú, kým sú a kým sa chcú stať. Vyberte si z rôznych farieb, strihov a veľkostí.

Doplnky a darčekové predmety

Šejker nie je len nádoba. Pre mnohých bodybuilderov je vyjadrením životného štýlu. Pripomína im, čo chcú dosiahnuť a čo ich to bude stáť. Neostaňte pozadu a pripravte pre návštevníkov vášho športoviska šejker s logom. Jeho pravidelným nosením sa každý z nich stane ambasádorom vašej značky a môže ovplyvniť ľudí vo svojom okolí, aby sa u vás tiež zastavili a niečo so sebou urobili.

Viac

Ten, kto dnes nemá kvalitný, rýchly a prepracovaný web, nedokáže udržať krok s konkurenciou. Na druhej strane, ak chcete skutočne kvalitný web a komunikáciu, potrebujete nájsť naozaj spoľahlivého partnera, ktorý sa v tomto odbore vyzná a ktorému môžete
dôverovať.

Ak hľadáte niekoho, kto by vám pomohol s tvorbou novej modernej web stránky alebo sa postaral o komunikáciu na sociálnych sieťach, radi vám s tým pomôžeme.

Náš tím, ktorý stojí aj za portálom e-fitko, sa už niekoľko rokov zaoberá tvorbou web stránok, online marketingom a vývojom aplikácií. Môžete nám preto bez obáv zveriť tvorbu webu, správu sociálnych sietí alebo prípravu materiálov pre tlač. Bez problémov dokážeme zapracovať aj vaše najnáročnejšie požiadavky, od jednoduchých šablón až ku komplexným rezervačným systémom a integrovaným riešeniam. Neprestaňte rásť. Vyberte si spoľahlivého partnera, ktorý má výsledky.

Viac

Priveď svoju reklamu do pohybu na displeji nášho nápojového automatu vo fitnescentre v Prešove!

Získajte pozornosť aktívnej cieľovej skupiny s našim novým reklamným priestorom na propagáciu na displeji nápojového automatu vo fitnescentre v Prešove. Nie je to len obyčajný displej – je to príležitosť osloviť športovcov a wellness nadšencov priamo na frekventovanom a obľúbenom mieste.

 

Prečo využiť tento priestor na propagáciu?

  • Cieľová skupina: Naši návštevníci sú motivovaní jednotlivci, ktorí dbajú o svoje zdravie a výkon. Vaša reklama sa dostane k ľuďom, ktorí si vážia kvalitu a aktívny životný štýl.
  • Prítomnosť propagácie: Reklama je umiestnená priamo na displeji nápojového automatu v priestoroch čakárne. Osloví každého návštevníka pri vstupe do fitnescentra čo znamená, že vaša propagácia bude videná a zapamätaná.
  • Inovácia: Moderný dizajn nápojového automatu si návštevníci fitnescentra obľúbili. Váš produkt alebo služba bude odprezentovaná v prostredí, ktoré oceňuje inovácie.

 

Ako to funguje?

  1. Získajte pozornosť: Vaša reklama bude v slučke zobrazovaná počas celého dňa na displeji nášho nápojového automatu, ktorý je strategicky umiestnený na neprehliadnuteľnom mieste.
  2. Oslovte svojho zákazníka: Vytvorte lákavý a relevantný obsah, ktorý zaujme športových nadšencov alebo vám s tým radi pomôžeme.
  3. Meranie účinku: Sledujte úspešnosť svojej reklamy prostredníctvom spätných väzieb, aby ste získali prehľad o účinnosti vašej propagácie.

 

Cenník

Získate 20-sekundový priestor na displeji, ktorý bude v opakujúcej sa slučke zobrazovaný počas celého dňa.

Mesačný poplatok: 50 €

Aktuálny počet reklám: 1 (veľmi výhodné)

 

propagacia na displeji napojoveho automatu

 

propagacia na displeji napojoveho automatu

 

Váš produkt alebo služba si zaslúži pódium, ktoré bude odzrkadľovať jeho hodnotu. S našim reklamným priestorom získate prístup k jedinečnému publiku, ktoré je pripravené prekročiť hranice a dosiahnuť svoje ciele.

 

Kontaktujte nás ešte dnes a staňte sa súčasťou ďalšieho aktívneho zážitku vo fitnescentre.

Privedieme vašu značku do pohybu!

 

info@e-fitko.sk | (+421) 948 727 866

Viac