Champion Club

Address

Školská 2, Dubnica nad Váhom, 018 41

Topujte vašu prevádzku v rámci zoznamu športovísk vo vašom meste, jeho okolí a zvýšte tak počet platiacich zákazníkov.

Využite potenciál nášho portálu naplno

O fitnescentre

Champion Club Dubnica nad Váhom

Champion Club je zoskupenie kamarátov, ktorí spoločne ,,na sebe makajú“. Kombinácia fitness, crossfit, boxing a piloxing. Žiadni osobní tréneri, ktorých tu už je ako húb po daždi. Iba partia ľudí s niekoľkoročnou praxou a niekoľkoročným tréningom, ale čo je podstatné s odhodlaním stále na sebe pracovať . Hlavnou ideou celého projektu je docieliť, aby v tomto športe nebolo rozdelenie tréner – cvičiaci, alebo slabší – silnejší, ale aby každý okúsil aj tú druhú stranu – byť trénerom, byť cvičiacim, byť silnejším, byť slabším. Objav výhody aktívnej relaxácie.

Tu nepôjde o to, či si vysekaný, či si pekný, či škaredý, tučný či chudý, či si lazar alebo jednonohý..žiadne zaručené špeciality, že toto je najlepšie a toto je najhoršie. Prídeš a odtrénuješ. Zahodíš starosti, stres, uvoľníš sa. Rezervuješ si 2 hodiny v týždni len sebe. Pravidlo je len jedno : Keď nevládzeš, pridaj si :). Je povolené smiať sa, mať dobrú náladu a môžeš aj nadávať. LEN DOCVIČIŤ! Zakázaný je nadmerný alkohol, cigarety, drogy, fet a dopping. Na tréning si nemusíš nosiť žiadne občerstvenie, všetko zabezpečíme. 

Veľká vďaka patrí sponzorom za poskytnutie priestorov (Gymnázium Dubnica nad Váhom) a financii na nákup športových potrieb.

Cenník
1 VSTUP
2 €
13 VSTUPOV
20 €