Topujte vašu prevádzku v rámci zoznamu športovísk vo vašom meste, jeho okolí a zvýšte tak počet platiacich zákazníkov.

Využite potenciál nášho portálu naplno

O fitnescentre

FitFabrik Dubnica nad Váhom

FitFabrik je štýlovo zariadené športové tréningové centrum s rozlohou 1200 m2, v ktorom nájdete podmienky pre moderný fitness tréning na najvyššej úrovni. FitFabrik zahŕňa Fitness a kardio zónu, Funkčnú zónu, CrossFit zónu, Fight zónu, Aeróbnu zónu a recepciu s posedením.

Ponúkame rozsiahle služby ako športovo-špecifické tréningové programy, osobné tréningy, CrossFit, skupinové cvičenia, diagnostiku pohybových schopností a mnohé iné. Príďte nás navštíviť, tešíme sa na vás!

Rozsiahle priestory centra sú podľa účelu rozdelené na 7 hlavných častí:

  • Fitness zóna
  • CrossFit zóna
  • Funkčná zóna
  • Fight zóna
  • Kardio zóna
  • Aeróbna sála
  • Recepcia s posedením
  • Solárium

Fitness zóna

Pýchou nášho Fitness sú stroje najvyššej rady Inspiration Strength® od popredného výrobcu fitness strojov - Star Trac. Stroje, na ktorých u nás budete cvičiť sú zhotovené tak, aby z hľadiska biomechaniky vyhovovali či dvojmetrovému mužovi, alebo subtílnejšej žene. Polohovanie stroja je veľmi komfortné a zvládne ho každý. Vďaka správnemu prispôsobeniu polohy stroja sa už nemusíte báť (tak ako to často býva pri starších alebo lacnejších strojoch), že sa budete dostávať do neprirodzených polôh, pri ktorých sa môžete zraniť.

Vynikajúcou funkciou našich strojov je aj možnosť unilaterálneho pohybu, ktorú ocenia ľudia vo vyššom štádiu rehabilitácie alebo športovci pri zranení, kedy môžu vykonávať cvik iba jednou končatinou nezávisle od druhej. V našom Fitness sa určite nebudete tlačiť, nikto a nič vám nebude zavadzať.

Stroje sú umiestnené s ohľadom na priestor a precvičovanú svalovú partiu. Rovnako sa u nás vyhnete aj klasickému čakaniu, charakteristickému pre malé fitness centrá. U nás vždy nájdete alternatívu. Vždy.

Cvičenie vo FitFabrik fitness vám prinesie nadštandardný komfort a zaručene si dokonale precvičíte všetky svalové partie.

CrossFit zóna

Ľudí, ktorí cvičia formou CrossFit tréningu neustále pribúda už aj na Slovensku. My sme pre vás pripravili veľkosťou „luxusný“ priestor o rozlohe 180 m2, v ktorom bezpochyby nájdete všetko, čo ku skutočnému CrossFit tréningu patrí. Súčasťou našej CrossFit zóny sú aj dve 25 m dráhy s umelou trávou a štyri vzpieračské pódiá.

Pre vás, ktorí ste sa s pojmom CrossFit ešte nestretli, prinášame stručné vysvetlenie: CrossFit je forma silovo-vytrvalostného tréningu a zároveň aj súťažný šport, ktorý vznikol v USA pod vlastníctvom firmy CrossFit, Inc. CrossFit tréning je zameraný na rozvoj silových a vytrvalostných schopností prevažne anaeróbneho charakteru.

Obsahom takéhoto tréningu sú najmä vzpieračské cvičenia a ich modifikácie, gymnastické cvičenia, plyometrické cvičenia, prvky zo strongman súťaží a ďalšie. CrossFit tréning je najmä o vysokej intenzite zaťaženia, ktorá je charakteristická relatívne vysokým počtom opakovaní vykonávaných čo najvyššou rýchlosťou v čo najvyššom tempe za sebou. Kombinácia vysokej intenzity a technicky náročných cvičení si vyžadujú odborný dohľad.

Preto máme trénerov (školených v Red Royal CrossFit Bratislava), ktorí zabezpečia CrossFit tréning s jeho všetkými benefitmi bez ujmy na vašom zdraví. Naše heslo je: „Technika na prvom mieste.“

Funkčná zóna

Funkčný tréning je nepochybne tréningom 21. storočia, a preto má u nás vyhradený priestor v samostatnej miestnosti - funkčnej zóne. V podstate ide o voľnú plochu, na ktorej budete cvičiť s rôznymi tréningovými pomôckami. Funkčný tréning je „inteligentný“ tréning, ktorý vznikol ako reakcia na
pohybové stereotypy ľudí dnešnej doby. Vo funkčnom tréningu sa spájajú aktuálne a najmä overené vedecké poznatky z oblasti silového tréningu a fyzioterapie.

Funkčný tréning je zameraný najmä na rozvoj silových schopností, stability a rovnováhy (dva rozličné pojmy), mobility a flexibility (dva rozličné pojmy) a koordinačných schopností. Funkčný tréning by mal byť samozrejmosťou pre všetkých ľudí so sedavým alebo jednostranne fyzicky zameraným zamestnaním. Pre týchto ľudí je funkčný tréning kompenzáciou ich jednostranného zaťaženia a často „liekom“ na bolesti v oblasti bedrových kĺbov, krížovej a krčnej chrbtice.

Pre športovcov je funkčný silový tréning prostriedkom k maximalizácii športového výkonu z hľadiska všeobecnej kondičnej prípravy a zároveň absolútnou povinnosťou v rámci predchádzania zranení spojených s jednostranným športovo-špecifickým zaťažením. Každý kto sa venuje silovému tréningu by mal do svojho tréningového programu zaradiť i funkčný tréning.

Fight zóna

Tento priestor je vyhradený pre tréning bojových športov, ktoré sú taktiež súčasťou FitFabrik. Fight zóna je čiastočne prepojená s CrossFit zónou a ponúka výborné tréningové zázemie a podmienky v podobe ringu, tatami, box. vriec a mnohých pomôcok, ktoré pri tréningu či už ako začiatočník alebo ako pokročilý určite oceníte.

Kardio zóna

Pre všetkých aktívnych ľudí, ktorí obľubujú vytrvalostný tréning, je vo FitFabrik kompletne vybavená Kardio zóna. Nájdete u nás bežecké pásy, total body trainery, spinningové bicykle či veslovacie trenažéry. Naše kardio stroje majú množstvo funkcií, ktoré uspokoja aj náročných zákazníkov. Vo FitFabrik Kardio zóne môžete svoj zimný vytrvalostný program plnohodnotne odtrénovať za akéhokoľvek počasia.

Aeróbna sála

V kvalitnom športovom centre nesmie chýbať samostatná miestnosť pre skupinové cvičenia, ktoré majú obľubu najmä u žien. FitFabrik vám ponúkne viacero skupinových cvičení rôzneho zamerania. Naša ponuka a rozpis skupinových cvičení budú vždy upravované podľa vášho záujmu o dané cvičenie, preto sa nemusíte báť, že sa na hodinu svojho obľúbeného cvičenia, pre veľký záujem, nedostanete.

Recepcia s posedením

FitFabrik je omnoho viac ako len športové centrum. FitFabrik je miestom aktívneho životného štýlu, kde sa stretávajú noví ľudia, ktorých spája starostlivosť o svoje zdravie a zovňajšok.

Naším cieľom je spájať jednotlivcov s podobným zmýšľaním do komunity ľudí, ktorá bude silným zdrojom motivácie pre všetkých. Chceme, aby práve priestory recepcie vytvorili zázemie pre túto komunitu ľudí, preto jej súčasťou je aj miesto pre posedenie, kde si v pokoji môžete vypiť svoj potréningový nápoj, porozprávať sa so svojím tréningovým partnerom, spoznať nových ľudí, či konzultovať tréningový plán s osobným trénerom.

Diagnostika pohybových schopností 

Na to, aby ste mohli objektívne hodnotiť aktuálny stav svojich pohybových schopností alebo zmeny, ktoré nastali tréningom, je potrebná diagnostika. FitFabrik  disponuje špičkovými diagnostickými prístrojmi, ktoré vám umožnia presne zistiť úroveň vašich pohybových schopností. Okrem diagnostiky pomocou prístrojov ponúkame jednotlivcom i tímom možnosť testovania štandardizovanými motorickými testami.   

Solárium

Vertikálne solárium MegaSun Tower Hurricane je absolútnou novinkou na trhu s  mega silným a turbo opaľovacím efektom.   Je to momentálne jediné solárium, ktoré je vybavené špeciálnymi trubicami špirálovitého tvaru  „4 v 1“! Unikátne  „hurikánové“ trubice v sebe spájajú  4 vlnové dĺžky svetla.

Trubice vyžarujú: UVB žiarenie, ktoré v pokožke zabezpečuje tvorbu melanínu a esenciálneho vitamínu D. UVA žiarenie, ktoré zaistí atraktívne opálenie, červené kolagénové svetlo pre omladzujúci a revitalizujúci účinok a nakoniec modré svetlo, ktoré má čistiaci účinok – pre dokonale čistú pleť bez chybičky.

 

fitfabrik dubnica nad vahom centrum

Cenník
Jednorazový vstup / osoba / časovo neobmedzený vstup
4,90 €
Mesačné permanentky
Študentská permanentka (vstup možný od 06:00 do 17:00 / cez víkend neobmedzene / neplatí pre študenta VŠ)
25 €
KIDS permanentka (10 vstupov na skupinové cvičenie Kids training)
35 €
Basic permanentka - neobmedzený vstup do všetkých zón FitFabrik a všetky skupinové cvičenia zdarma (vrátane Crossfitu)
39,90 €
Ceny jednotlivých skupinových cvičení - 60 min.
Crossfit Competitors
4,90 €
Ranný kruhový tréning
4,90 €
Strong nation
4,90 €
Zdravý chrbát - SM systém
4,90 €
Jumping
4,90 €
Thai - Box
4,90 €
Funkčný tréning
4,90 €
Kruhový tréning
4,90 €
Power yoga
4,90 €
Pilates
4,90 €
Latino Shape
4,90 €
High heels
4,90 €
KIDS training
3,90 €
Spinning
4,90 €