Topujte vašu prevádzku v rámci zoznamu športovísk vo vašom meste, jeho okolí a zvýšte tak počet platiacich zákazníkov.

Využite potenciál nášho portálu naplno

O fitnescentre

FITHOME fitnescentrum sa nachádza na Sídlisku III OC CENTRUM v Prešove. Sme fitnescentrum s domácou atmosférou, pretože naším cieľom je, aby sa tu návštevníci cítili ako doma, aby u nás strávený čas viedol k ich pocitu spokojnosti.

Fitness centrum je vybavené posilňovacím zariadením značky Dafe a Technogym a kardiozónou značky LifeFitness. Súčasťou je aj telocvičňa určená pre skupinové cvičenia, či individuálne tréningy s vlastnou váhou, prípadne s možnosťou využitia širokého spektra cvičebných pomôcok.

Pri vstupe do FitHome Vás čaká fitbar so širokou škálou doplnkov výživy od tých najlepších značiek na trhu. Taktiež si u nás klient môže vychutnať kávu, či už v priestoroch recepcie, alebo aj na priestrannej terase s výhľadom na námestie Centrum. Myslíme aj na ratolesti našich zákazníkov, keďže v teplých mesiacoch máme na terase aj detský kútik so záhradnou hojdačkou.

SOM® TRÉNING VO FITHOME

Ukážeme Vám AKO môžete vyzerať dobre BEZ toho, aby ste trávili hodiny cvičením.

SOM® je rysovací, redukčný a kardio tréning, pri ktorom Vás naučíme efektívne cvičiť bez toho, aby ste športovaním strávili hodiny. Počas cvičenia nemusíte myslieť na veci, ktoré si dobrý tréning vyžaduje. Každá hodina má iné zameranie, iný význam a  účel tak, aby klient dosiahol výsledok, ktorý očakáva – zdravé sebavedomie, kondíciu a komfortný pocit pri pohľade do zrkadla.

PILATES

Cvičiaci pracuje s váhou vlastného tela a telo namáha optimálnym spôsobom.

Metóda PILATES je cvičenie zamerané na odstránenie svalovej nerovnováhy medzi preťaženými a ochabnutými svalovými skupinami, vonkajšími a vnútornými, na uvoľnenie a natiahnutie skrátených svalov a posilnenie oslabených. Svalová nerovnováha je hlavnou príčinou bolestí chrbtice. Pri cvičení sa dáva dôraz na správne dýchanie, techniku cvičenia zapojením svalov brušnej steny a panvového dna.

JUMPING

Jumping vychádza z pocitu voľnosti a úprimnej radosti z pohybu.

Jumping je originálne cvičenie v oblasti fitness priemyslu. Rokmi preverený aeróbny program na malých trampolínach. Je určený pre všetky generácie tak, aby vytváral zábavnou formou fyzickú a duševnú rovnováhu. Dynamické aeróbne cvičenie na špecifických trampolínach s madlom sprevádza motivujúca hudba a lekcie vedie odborne vyškolený inštruktor.

FITNESS CENTRUM

Cvičiaci pracuje s váhou vlastného tela a telo namáha optimálnym spôsobom.

Fitnes centrum je vybavené posilňovacím zariadením značky Dafe a Technogym a kardio zónou značky LifeFitness. Súčasťou je aj telocvičňa určená pre skupinové cvičenia, či individuálne tréningy s vlastnou váhou, prípadne s možnosťou využitia širokého spektra cvičebných pomôcok.

Cenník
Jednorázové vstupné - časovo neobmedzený vstup
3,50 €
ZVÝHODNENÉ VSTUPNÉ - platí v čase príchodu od 9:30 do 15:30 len v pracovných dňoch
3 €
Permanentka
MESAČNÁ - bez obmedzenia vstupov, neprenosná, platná 30 dní od zakúpenia
30 €
MESAČNÁ ZVÝHODNENÁ - platí v čase príchodu od 9:30 do 15:30, neprenosná, platí 30 dní
25 €
10-VSTUPOVÁ - 10 vstupov platných 1 rok, prenosná, platná aj na skupinové cvičenia
30 €
30-VSTUPOVÁ - 30 vstupov platných 1 rok, prenosná, platná aj na skupinové cvičenia
80 €
ŠTVRŤROČNÁ - bez obmedzenia vstupov, neprenosná
80 €
POLROČNÁ - bez obmedzenia vstupov, neprenosná
155 €
ROČNÁ - bez obmedzenia vstupov, neprenosná
280 €
ZAPOŽIČANIE UTERÁKA
1,30 €
POPLATOK ZA KARTU - záloha za kartu
2 €
VRÁTENIE KARTY - vrátenie zálohy za kartu
2 €