Joga Srdcom

Address

Námestie SNP 3, Banská Bystrica, 974 01

Topujte vašu prevádzku v rámci zoznamu športovísk vo vašom meste, jeho okolí a zvýšte tak počet platiacich zákazníkov.

Využite potenciál nášho portálu naplno

O fitnescentre

Ako všetko, čo sa tvorí srdcom, má svoj príbeh, tak tomu je aj s naším štúdiom Joga Srdcom, tiež sa za ním ukrýva obyčajný ľudský príbeh. Otvorenie jogového štúdia bol kedysi len odvážny sen dievčaťa žijúceho vo svete. To dievča stále niekam cestovalo, niečo hľadalo, po niečom túžilo. Najviac však malo túžbu robiť niečo, čo bude dávať zmysel.

Pretože krásna je každá práca, pri ktorej môžeme niekomu pomôcť zmeniť život v lepší.

Sen vytvoriť raz priestor na cvičenie jogy bola rokmi jogovej praxe intenzívnejšia, naopak niekedy dokonca na chvíľu upadla aj do zabudnutia. Zrazu stretnete na svojej ceste človeka, ktorý vám dodá odvahu premeniť sny na skutočnosť.

Takého človeka som stretla aj ja, bol to môj priateľ, ktorý mi pomohol v najťažších chvíľach vyšplhať sa opäť hore a nabrať odvahu naplniť túžbu. A tak sme spoločne sme vytvorili priestor pre ľudí, ktorí hľadajú možno tiež svoj sen alebo len majú chuť si zacvičiť jogu v príjemnom priestore a spoznať podobne zmýšľajúcich ľudí.

Ľudí, ktorí milujú život a túžia vnútorne rásť.

Život plný jogy, lásky a splnených snov Ti prajú

-Deni & Ondrej

Ďakujeme všetkým priateľom, ktorí nám pomohli Jogu Srdcom vytvoriť, bez vás by to nebolo ono! Veľká vďaka patrí aj Romčovi, ktorý nám intenzívne pomáhal, len ho foťák nestihol zachytiť.

 

Lektori Joga Srdcom

Každý lektor jogy ti ponúka zažiť to, čo mu jeho jogová prax odhalila. Čo lektor, to iná hodina jogy. Zoznám sa s našimi lektormi, ktorí učia jogu srdcom. 

 

Súkromné hodiny a prenájom štúdia Joga Srdcom

  • Možnosť dohodnúť si súkromné hodiny po individuálnej dohode s lektorom,
  • možnosť prenájmu priestorov štúdia cez týždeň alebo víkendy.

 

Darčekové poukazy

Daruj zdravie, radosť a spokojnú myseľ – daruj jogu. Originálny darček, ktorý poteší každého.

Objednať si môžeš osobne alebo e-mailom, prevziať osobne alebo pošleme poštou. 

Darčekový poukaz na hodiny jogy môžeš darovať v akejkoľvek hodnote.

 

Ktorá hodina jogy je pre mňa vhodná? 

…podobnú otázku sme na začiatku mali všetci. Odpoveď je jednoduchá: skúšaj, kým neobjavíš, čo práve v tvojom životnom období potrebuješ, budeš to cítiť. Ideálne ako zistíš, či hodina/lektor s tebou rezonuje je, že to vyskúšaš. Objavovanie nepoznaného prináša do života radosť, hravosť. Objavuj!

Každý štýl jogy ti doplní život o nové poznanie a posunie ťa na TVOJEJ CESTE ďalej. Čo lektor, to iné učenie/iná hodina, hoci názov môže byť rovnaký. Dovoľ si zájsť na rôznych učiteľov jogy, každý z nich ti odovzdá kúsok svojho jogového srdca. Naše hodiny sú otvorené a vhodné pre všetkých.

V prípade zdravotného obmedzenia, VŽDY informuj lektora pred začiatkom hodiny, aby ťa vedel upozorniť, prípadne ukázať alternatívnu pozíciu.

 

Joga srdcom Banska Bystrica

Cenník
Jednorazové vstupy
Joga
7 €
Hot Yoga
12 €
Joga pre krásu
10 €
Zvýhodnené vstupy po dobití kreditu
Joga
6 €
Hot Yoga
10 €
Joga pre krásu
8 €