Kapitol Gym

Address

Kapitulská 12, Banská Bystrica, 974 01

Topujte vašu prevádzku v rámci zoznamu športovísk vo vašom meste, jeho okolí a zvýšte tak počet platiacich zákazníkov.

Využite potenciál nášho portálu naplno

O fitnescentre

Fitness Centrum Kapitol Gym

V našej posilňovni Kapitol Gym sú Vám k dispozícii posilňovacie stroje, na ktorých je možné precvičovať všetky svalové partie. Súčasťou posilňovne je aj priestor pre klasických bodybuilderov, ktorý zahŕňa sady lavičiek, voľných činiek a ťažkých jednoručiek.

Stroje svojim jednoduchým ovládaním, moderným dizajnom a nezanedbateľnou efektívnosťou určite splnia očakávania každého zákazníka, pre ktorého sa stane cvičenie zábavou a inšpiráciou. Cvičenie na strojoch je nenahraditeľné hlavne pre začiatočníkov, kde sa na zreteľ dáva jeho účinnosť, technická nenáročnosť a minimalizuje sa možnosť zranenia. K dispozícii máme 10 kardiostrojov v prevedení od firmy Technogym a Life Fitness u ktorých je možnosť nastavenia rôznych profilov tratí, ako aj ich obtiažnosť a možnosť priameho snímania pulzovej frekvencie, ktorá je hlavným ukazovateľom efektivity tréningu.

Potrebujete si oddýchnuť po cvičení, alebo len tak posedieť s priateľmi, partnermi alebo rodinou? Náš bar je tu pre Vás. Vychutnajte si kávičku alebo jeden z našich osviežujúcich nápojov v príjemnom interiéri s príjemnou obsluhou. Pre skutočných vyznávačov fitness životného štýlu ponúkame aj energetické a proteínové nápoje od výrobcov svetových značiek.

Cenník
VSTUPY A PERMANENTKY - bežné
Vstup
3 €
Zľavený vstup (10:00 - 14:00)
2,50 €
1 mesiac - permanentka
28 €
3 mesiace - permanentka
80 €
6 mesiacov - permanentka
140 €
12 mesiacov - permanentka
260 €
10 vstupov - permanentka
30 €
VSTUPY A PERMANENTKY - študentské
Vstup
2,80 €
Zľavený vstup (10:00 - 14:00)
2,50 €
1 mesiac - permanentka
25 €
3 mesiac - permanentka
70 €
6 mesiac - permanentka
130 €
12 mesiac - permanentka
240 €
10 vstupov - permanentka
28 €