Topujte vašu prevádzku v rámci zoznamu športovísk vo vašom meste, jeho okolí a zvýšte tak počet platiacich zákazníkov.

Využite potenciál nášho portálu naplno

O fitnescentre

Medicc je fitness centrum pre ženy, ktoré vytvára priestor na relax, chudnutie a formovanie postavy, zdravie a regeneráciu. U nás máte možnosť zacvičiť si s kvalitným vybavením v moderných priestoroch, a to vždy pod dohľadom certifikovanej trénerky s profesionálnym prístupom. Či už ste začiatočníčka alebo pokročilá, chcete schudnúť, alebo si zlepšiť kondíciu, u nás ste vždy na správnom mieste.

Medicc lady fitness

V medicc lady fitness sa pri cvičení nemusíte cítiť neisto. Cvičenie prebieha vždy v príjemnom ženskom kolektíve, ktorý motivuje k podávaniu lepších výkonov.

Už 30 minút, 3x týždenne Vám prinesú výsledky vo forme lepšej kondície, lepšieho zdravotného stavu, vyššieho sebavedomia a radosti zo života.

Najzdravší spôsob, ako sa zbaviť nechcených kíl, je práve cvičením. V kombinácií so správnou stravou Vaše problémové partie už viac nebudú problémom.

Kruhový tréning

Jedná sa o komplexný cvičebný program, ktorý zahŕňa prvky kardiovaskulárneho a silového cvičenia zároveň. Posilňuje svaly, spevňuje telo, zrýchľuje metabolizmus, spaľuje tuky a pomáha znižovať váhu. Počas pol hodiny sa v kruhu presúvate z jedného miesta na druhé a to v pravidelnom intervale trištvrte minúty. Vaše cvičenie začína vo chvíli, keď prídete. Nastúpite na akékoľvek voľné stanovište a presúvate sa v kruhu rovnakým smerom ako ostatné cvičiace. Môžete prísť kedykoľvek aj bez objednania.

Počas 30-tich minút rovnomerne precvičíte všetky svalové skupiny. Polhodinka je čas, ktorý si aj veľmi zaneprázdnená žena môže dovoliť trikrát týždenne investovať do svojho zdravia a krásy.

SM Systém

Navracia človeku schopnosť špirálovej stabilizácie tela pri pohybe, rovnováhu vo svaloch a správne držanie tela. To umožňuje človeku opäť regenerovať svoju chrbticu pri každom kroku.

Metóda SM systém sa vyvíja viac ako 30 rokov. Už 25 rokov sa používa v klinickej praxi u pacientov s bolesťami chrbtice, s akútnym vyklenutím disku (platničky) a skoliózou. Využívajú ju aj vrcholoví športovci na zlepšenie výkonu a predchádzanie preťaženiu a degenerácii chrbtice a veľkých kĺbov. Cvičenie má tiež veľký význam pri prevencii a liečbe porúch veľkých kĺbov (bedrový, kolenný a ramenný, kĺby nohy a nožná klenba). Je vhodné pre všetkých od 5 do 100 rokov.

SM systém je založený na zisteniach, že väčšinu bolestí chrbta spôsobuje nerovnováha svalov spôsobená predovšetkým nesprávnym držaním tela.

Každý človek sa rodí so schopnosťou tzv. špirálovej stabilizácie tela pri pohybe. To znamená, že pri pohybe sa naše svaly reťazia – nadväzujú jeden na druhý tak, že vytvoria okolo tela špirálu. Tá pôsobí ako pevný korzet, ktorý nás chráni pred pádmi a úrazmi. Hlavnou úlohou tohto svalového korzetu je trakcia chrbtice. Keď nás pevný svalový korzet obopne a stlačí, „narastieme“ a naša chrbtica sa natiahne.
Nesprávne držanie tela spôsobuje disharmóniu vo svaloch. Na jednej strane sú svaly skrátené a na druhej oslabené a nedokážu medzi sebou správne fungovať a zapájať sa vtedy , keď treba zastabilizovať jednotlivé segmenty v správnej polohe pri pohybe

SM systém je súbor účinných cvikov pre Stabilzáciu a Mobilizáciu chrbtice.

Nakoľko najčastejším pohybom, ktorému sa človek denne venuje, je chôdza, základná zostava cvikov SM-systém bola vyvinutá tak, aby každého človeka naučila správnemu koordinovanovanému pohybu v každodennej bežnej činnosti.

SM systém alebo/a operácia

Operácia chrbtice odstraňuje sekundárny prejav nesprávneho držania tela a nerovnováhy vo svaloch – poškodenú časť platničky. Neodstraňuje príčinu jej degenerácie. Preto sa na základe celosvetových štatistík len 1/3 ľudí po operácii chrbtice cíti lepšie. Tretina sa cíti rovnako a tretina dokonca horšie ako pred operáciou. Tzv. syndróm neúspešnej operácie chrbta ukazuje, že do 1 roka po operácii majú pacienti, ktorí neodstránili nesprávne držanie tela a nerovnováhu vo svaloch, poškodené ďalšie 2-3 platničky, ktoré degenerujú 50% rýchlejšie.

Úspešnosť Sm-systému pri dodržiavaní cvičebného režimu je 95 %-ná. Ak ani po troch mesiacoch intenzívneho cvičenia pod odborným dohľadom nepríde k zlepšeniu zdravotného stavu pacienta, operácia je nevyhnutná.

Total Body – Resistane – eXercise (TRX)

Využitím jedného náčinia u nás v Medicc lady fitness a vlastnej váhy precvičíte celé svoje telo. TRX prináša maximálne výsledky a pomáha vybudovať pevnú a zdravú postavu. Zlepšuje kondíciu, rovnováhu, mobilitu chrbtice, svalovú silu, stabilitu, flexibilitu, hybnosť kĺbov a výkon. Svalová hmota narastá rovnomerne, čo znižuje riziko zranení a zvyšuje našu výkonnosť.

Cvičenie je vhodné pre každého

Záťaž upravíme nastavením polohy tela pri každom cviku. Zapájame svoje jadro, tzv. CORE. CORE tvoria tieto svaly: bránica, hlboké svaly pozdĺž chrbtice, priečny brušný sval… Tieto svaly zaisťujú chod vzpriameného tela a účinný a bezpečný chod končatín. Posilňovaním týchto svalov chránime chrbticu aj vnútorné orgány.

Masážny tlakový brušný pás (Active belly)

Novinka ACTIVE BELLY– prístroj ktorý posunie Váš aeróbny tréning jednoducho o triedu vyššie. Tlaková masáž Vám v spojení s najprirodzenejšou ľudskou schopnosťou– pohybom, prinesie uspokojenie a výsledky, ktoré môžete očakávať omnoho rýchlejšie. Účinný pre efektívny tréning v kombinácii s aeróbnym trenažérom pás stimuluje prekrvenie podkožia v problematických partiách striedavým napúšťaním a vypúšťaním tlakových komôr a tým redukuje nadbytočné zásoby tuku. Striedavým tlakom je aktivovaný metabolizmus tukov. Pohybom zase lymfatický systém, ktorý zaisťuje lepšie odvádzanie metabolických splodín.

Silné prekrvenie pokožky a lepšie zásobovanie kyslíkom, vitamínmi, minerálnymi látkami a enzýmami pozitívne pôsobí proti celulitíde (pomarančovej koži). V priebehu aplikácie je odporúčané monitorovať tepovú frekvenciu tak, aby sa jednalo po celú dobu o aeróbne cvičenie, kedy je energetická potreba organizmu hradená hlavne tukom.

Trénerky v Medicc lady fitness

Zuzana - SM SYSTÉM, VÝŽIVOVÉ PORADENSTVO, POSTUROMED

Majka - KRUHOVÝ TRÉNING, TRX, POSTUROMED

Kamila - KRUHOVÝ TRÉNING, MIHA BODYTEC

Andrea - KRUHOVÝ TRÉNING

Cenník
Kruhový tréning
Jednorázový vstup
7,50 €
Jednorázový vstup - študent
3 €
Cvičebný plán na 12 mesiacov
289 €
Cvičebný plán na 12 mesiacov, 1 týžden členka
289 €
Cvičebný plán na 6 mesiacov
169 €
Cvičebný plán na 6 mesiacov, 1 týžden členka
169 €
Cvičebný plán na 3 mesiace
99 €
Cvičebný plán na 3 mesiace, 1 týžden členka
99 €
Cvičebný plán na + mesiac
45 €
10 vstupová
49 €
SM systém
1 vstup
3,50 €
10 vstupov
30 €
1 vstup - členka
2,50 €
10 vstupov - členka
20 €
TRX systém
1 vstup
3,50 €
1 vstup - členka
2,50 €
10 vstupov
30 €
10 vstupov - členka
20 €
Active belly
12 vstupov
59,60 €
3 vstupy
14,90 €
1 vstup
5 €