Topujte vašu prevádzku v rámci zoznamu športovísk vo vašom meste, jeho okolí a zvýšte tak počet platiacich zákazníkov.

Využite potenciál nášho portálu naplno

O fitnescentre

Prestige Fitness Club a ich cieľom bolo vybudovať moderné funkčné Fitnesscentrum, v ktorom sa spája kvalitná služba, pekný, moderný a útulný priestor, pre ľudí ,ktorým záleží na svojom zdraví i zovňajšku a na kvalite svojho života. Je určené pre Vás, ktorých pohyb je životným štýlom.

Ich hlavnou filozofiou je, že by mal byť šport každodennou súčasťou našich životov. Veria, že pohyb nás robí šťastnejšími, odolnejšími, výkonnejšími a hlavne udržiava naše zdravie a kondíciu. Prestige Fitness Club nie je len miesto, kde sa dvíhajú činky a lámu rekordy. Je to miesto, kde bojujeme s prebytočnými kilogramami, zdravotnými ťažkosťami, kde posúvame naše hranice a aj keď nie vždy to ide úplne ľahko alebo podľa našich predstáv, tak najdôležitejšie je, že nás to baví. Je to tiež miesto, kde sa stretávajú zaujímaví ľudia. Ich služby sú tak široké, že si u nás každý nájde to svoje. Denne pracujú na tom, aby Vám poskytovali čo najkvalitnejšie služby v oblasti fitness . Ich hlavným cieľom je, aby ste dosiahli svoje ciele a odchádzali šťastní a s úsmevom na tvári.

Vybavenie Prestige fitness clubu

Ich moderné Fitnesscentrum je pre Vás vybavené klasickými posilňovacími strojmi, lavicami, činkami rôznych váh, cardio zónou s bežeckými pásmi, cyklotrenažéry, veslárskymi a crossovými trenažérmi. Nájdete tu aj priestor pre funkčný tréning s širokým výberom najnovších pomôcok zo sveta fitness a rehabilitácie - TRX, Jungle-Sports, Kettlebell, Gymball, overbally, bosu, flexi-bary, sandbag, expandery, medicinbal, Bakka boards, plyometrické debničky a gymnastické kruhy, funkčnou klietkou s opičou dráhou.

Pri výbere strojov vsadili na funkčnosť a efektívnosť, preto Vám ponúkajú možnosť Vaše telo zdokonaľovať na nových posilňovacích strojoch jedného z najväčších svetových výrobcov HOIST Fitness, Cardio zariadenia kvalitných svetových výrobcov Nautilus, Octane, Concept 2, Strong Roots.

Necítite sa vo veľkých, neosobných priestoroch príjemne? Nechcete byť len ďalším číslom v databáze klientov? Chcete byť členom komunity, ktorá vás pozná a vy poznáte ju? Hľadáte športové zariadenie najvyššej kvality, široký výber posilňovacích strojov a cardia, novinky vo svete fitness , cvičenia a tréningových postupov pod dohľadom kvalifikovaných trénerov?

Hľadáte milý a ústretový personál, ktorý po odbornej, ľudskej, ale hlavne klientskej stránke bude spĺňať a napĺňať vaše ciele a požiadavky, ktorý vám vždy pomôže a poradí?

Zabudnite na megalomanské projekty, cíťte sa pohodlne a útulne v okruhu známych, priateľov a ľudí, ktorí majú podobné záujmy a ciele ako vy.

Práve pre Vás je určený PRESTIGE FITNESS CLUB.

Cenník
Jednorázový vstup
5 €
Desať vstupová prenosná permanentka - platnosť 60 dní
35 €
Tridsaťdňová permanentka neprenosná
40 €