V-fitness

Address

Vazovova 2740/19, Bratislava, 811 07

Topujte vašu prevádzku v rámci zoznamu športovísk vo vašom meste, jeho okolí a zvýšte tak počet platiacich zákazníkov.

Využite potenciál nášho portálu naplno

O fitnescentre

V-Fitness Bratislava

Sme útulné V-Fitness centrum, ktoré je určené pre Vás všetkých, ktorí máte chuť urobiť niečo pre svoje zdravie, potrebujete pohyb, chcete sa cítiť fit a byť vo forme. Na ploche 200 m2 sú pre vás k dispozícii posilňovacie stroje zn. TechnoGym na precvičenie všetkých svalových partií, kardio stroje zn. inSPORTline a 65m2 určených na skupinové cvičenia.

Súčasťou služieb V-Fitness je

- Poradenstvo v oblasti tréningu a životosprávy.
- Predaj výživových doplnkov.
- Osobný tréner.
- Parkovanie bicyklov.
- Free wi-fi zóna.

Akceptujeme kartu MultiSport

 

Posilňovňa

V našom fitness centre je Vám k dispozícii všetko, čo potrebujete pre svoj zdravý životný štýl - skupinové cvičenia, kardio stroje, posilňovňa - cvičenie s činkami, špeciálnym náradím (BOSU, TRX, Kettle bell, expandre). Sady lavičiek, jednoručiek, činiek a stroje zn. TechnoGym splnia očakávania každého z Vás. Cvičenie Vám spríjemní širokouhlý LCD televízor a využiť môžete aj ponúkané free wi-fi pripojenie

KARDIO

Milovníci kardia sa môžu venovať aeróbnym cvičeniam na našich zariadeniach zn. inSPORTline, ktoré máme pre nich pripravené – bežecké pásy, ktoré je možné prepojiť s tabletom, či iPadom, veslovací trenažér, eliptický trenažér a elektronicky ovládaný rotoped.

HEALTH BAR

V našom bare si každý nájde potrebné občerstvenie, ako aj ten správny výživový doplnok k svojmu tréningu. Ponúknite sa ióntovými a proteínovými nápojmi, minerálnymi vodami, osviežujúcimi nápojmi, kávou, alebo proteínovými tyčinkami, či inými doplnkami výživy.

FITNESS

Fitness zóna je vybavená posilňovacími strojmi zn. TechnoGym, ktoré sú vhodné pre všetky vekové kategórie. Možnosť voľby záťaže, ako i jednoduchá, intuitívna obsluha prispieva k zvyšovaniu cvičebného komfortu.

 

Skupinové cvičenia vo V-FITNESS

Vyber si z našej aktuálnej ponuky skupinových cvičení a príď si vyskúšať motivačnú atmosféru kolektívu. V čase, keď nie je telocvičňa využívaná na skupinové cvičenia, môžete jej priestory využívať na individuálny tréning.

Ponúkame prenájom telocvične - 65m2, so zrkadlami, ozvučená.

 

KRUHOVÝ TRÉNING

Kruhový tréning je dynamické cvičenie zamerané na precvičenie všetkých svalových partií a posilnenie svalstva s použitím vlastného tela ako aj rôznych cvičebných pomôcok (kettle bell, bosu, trx, záťažové vaky..). je výborným spôsobom, ako počas jednej tréningovej jednotky pracovať na svalovej sile, flexibilite, celkovej kondícii a vytrvalosti.

Intenzita sa prispôsobí kondičnej úrovni cvičencov, tréning je vhodný pre začiatočníkov, aj pre pokročilých, či ako spestrenie tréningového programu pri cvičení.

Chcete vyrysovať do plaviek, nabrať kondíciu, svalovú hmotu, či zlepšiť držanie tela? Kruhový tréning je to správne riešenie pre každého.

ÚTOK NA BRUCHO

ÚNB je intenzívny tréning zameraný na posilnenie a spevnenie brušného svalstva a stredu tela, pomáha naštartovať a zrýchliť metabolizmus, vďaka čomu telo spaľuje ešte celý deň.

BODYWORK

Bodywork je posilňovacie a vytrvalostné cvičenie na formovanie postavy v sprievode hudby, na hodine sa rovnomerne precvičí a posilní svalstvo celého tela, najmä však problémové partie ako brušné, sedacie a stehenné svalstvo.

Je vhodný pre všetky vekové kategórie a aj pre menej zdatných cvičencov. Zlepšuje držanie tela, zvyšuje kondíciu, pomáha odbúravať tuk a zvyšuje sebavedomie.

HIIT

Vysoko intenzívny intervalový tréning, ktorý trvá len 30 minút. Ide o tréningovú metódu, pri ktorej meníme krátke intervaly vysokej intenzity cvičenia a krátke intervaly miernej intenzity alebo odpočinku. Je vhodný pre začiatočníkov, ako aj pre pokročilých. Pri cvičení sa zapája celé telo a väčšina svalových skupín. Prebudíte svoju myseľ, naštartujete metabolizmus, vyformujete postavu.

HIIT je vhodné pre všetkých, ktorí si chcú poriadne zamakať a posunúť svoje hranice.

KONDIČNÝ BOX

Box je cvičenie vhodné pre mužov aj ženy rôznych vekových kategórii. Počas tréningu sa naučíte základy z boxerskej techniky a pri tom účinne spaľujete tuk. Zlepšite si kondičku a vyformujete postavu. V pomerne krátkom čase precvičíte všetky svalové skupiny a tvarujete ním problémové partie ako bruško a zadok.

Zoberte si uterák a veľa vody, lebo pri tomto cvičení sa skutočne zapotíte.

JUMPING

Skupinové cvičenia na patentovaných PROFI trampolínach pod vedením certifikovaných inštruktorov za sprievodu motivačnej hudby, pričom sa kombinujú prvky rýchlych a pomalých poskokov, dynamických šprintov, balančných a silových prvkov a tiež strečingu.

Toto cvičenie je vhodné pre všetky vekové kategórie, začiatočníkov i pokročilých, nezaťažuje kĺby, pomáha efektívne spaľovať tuky, pracovať na svalovej sile, flexibilite, celkovej kondícii a vytrvalosti a naplní vás pozitívnou energiou.

BLESKOVÁ TABATA

Blesková tabata - vysoko intervalový tréning zameraný na brucho, stehná a zadok :) 

30 minútové intenzívne cvičenie, pri ktorom sa zvyšuje fyzička aj sila zároveň, spálite prebytočný tuk, formujete postavu a spevníte si celé telo.

JUMPING TABATA

Príďte vyskúšať JUMPING TABATU, unikátne spojenie dvoch veľmi efektívnych cvičení- na trampolínach, ako aj s vlastnou váhou tela, ktoré je založené na princípe vysoko intenzívneho intervalového tréningu. Cviky sa vykonávajú v 20 sekundových intervaloch s 10 sekundami odpočinku, opakujúce sa v 4 minútových cykloch. Ide o najefektívnejší spôsob spaľovania tukov a dosahovania výsledkov za kratší čas. Toto cvičenie nie je určené len pre tých, ktorí chcú schudnúť a vyformovať si postavu, ale aj zvýšiť kondíciu a silu. Jednoducho pre všetkých, ktorí chcú vidieť výsledky!

Tréning je vhodný pre začiatočníkov aj pokročilých (možnosť voľby náročnosti prevedenia cvikov), ženy aj mužov (nemusíte sa báť žiadnych aerobikových choreografií).

Ak stále neviete, čo si pod týmto tréningom máte predstaviť, jednoducho sa nahláste vo V-FITNESS.

 

v-fitness bratislava

Cenník
MESAČNÁ / neobmedzený vstup
40 €
10 VSTUPOV / neobmedzený vstup, vstup do posilňovne platí 2 mesiace od vydania
38 €
6 MESAČNÁ / neobmedzený vstup, 1x iontový nápoj ku každému cvičeniu zdarma
160 €
ROČNÁ / neobmedzený vstup, 1x iontový nápoj ku každému cvičeniu zdarma, zapožičanie uteráku ku každému cvičeniu
260 €
Jednorazový vstup do posilňovne
4,50 €
3 mesačná permanentka do posilňovne
100 €
10 vstupov do posilňovne (platná 2 mesiac)
38 €
Osobný tréner - 1 hod.
15 €
Zapožičanie uteráku
1 €