Priestor pre propagáciu

 

Priveď svoju reklamu do pohybu na displeji nášho nápojového automatu vo fitnescentre v Prešove!

Získajte pozornosť aktívnej cieľovej skupiny s našim novým reklamným priestorom na propagáciu na displeji nápojového automatu vo fitnescentre v Prešove. Nie je to len obyčajný displej – je to príležitosť osloviť športovcov a wellness nadšencov priamo na frekventovanom a obľúbenom mieste.

 

Prečo využiť tento priestor na propagáciu?

  • Cieľová skupina: Naši návštevníci sú motivovaní jednotlivci, ktorí dbajú o svoje zdravie, výkon a vzhľad. Vaša reklama sa dostane k ľuďom, ktorí si vážia kvalitu a aktívny životný štýl.
  • Prítomnosť propagácie: Reklama je umiestnená priamo na displeji nápojového automatu v priestoroch čakárne. Osloví každého návštevníka pri vstupe do fitnescentra čo znamená, že vaša propagácia bude neprehliadnuteľná.
  • Inovácia: Moderný dizajn nápojového automatu si návštevníci fitnescentra obľúbili. Váš produkt alebo služba bude odprezentovaná v prostredí, ktoré oceňuje inovácie.

 

Ako to funguje?

  1. Získajte pozornosť: Vaša reklama bude v slučke zobrazovaná počas celého dňa na displeji nášho nápojového automatu, ktorý je strategicky umiestnený na neprehliadnuteľnom mieste.
  2. Oslovte svojho zákazníka: Vytvorte lákavý a relevantný obsah, ktorý zaujme športových nadšencov alebo vám s tým radi pomôžeme.
  3. Meranie účinku: Sledujte úspešnosť svojej reklamy prostredníctvom spätných väzieb, aby ste získali prehľad o účinnosti vašej propagácie.

 

Cenník

Získate 20-sekundový priestor na displeji, ktorý bude v opakujúcej sa slučke zobrazovaný počas celého dňa.

Mesačný poplatok: 30 €

Aktuálny počet reklám: Žiadna (veľmi výhodné)

proprgacia alebo reklama od e-fitko presov

 

proprgacia alebo reklama od e-fitko presov

 

Váš produkt alebo služba si zaslúži pódium, ktoré bude odzrkadľovať jeho hodnotu. S našim reklamným priestorom získate prístup k jedinečnému publiku, ktoré je pripravené prekročiť hranice a dosiahnuť svoje ciele.

 

Kontaktujte nás ešte dnes a staňte sa súčasťou ďalšieho aktívneho zážitku vo fitnescentre.

Privedieme vašu značku do pohybu!

 

info@e-fitko.sk | (+421) 948 727 866