REKLAMNÉ PREDMETY

Chcete aj vy zviditeľniť svoje fitko? Vytvoriť z jeho návštevníkov komunitu, ktorá bude reprezentovať váš priestor a značku? Stavte na kvalitný branding a preneste svoje logo a slogan na oblečenie, reklamné predmety a športové doplnky. Pripravíme vám produkty, ktoré najlepšie zodpovedajú vašim predstavám. Tričká, mikiny, šejkre či fľaše – je len na vás, čo si vyberiete. Vyberiete si farbu, ktorá vám sedí, pošlete nám logo v požadovanom formáte a o ostatné sa postaráme my.

Viete, čo oddeľuje dobré fitká od tých najlepších? Tie dobré sú jednoducho „fitká“, tie najlepšie majú vlastný názov, slogan a vlastnú komunitu klientov, ktorí sú hrdí na to, kam patria.

 

Textil a oblečenie

Oblečenie nemá telo iba zakrývať. Má nám pripomínať, kto sme a čo je naším cieľom. Keby ste mohli nosiť oblečenie, ktoré vám má pripomínať, že chcete byť stále lepší, čo by na ňom bolo? Nechajte si pre svoje športovisko potlačiť mikiny či tričká s vaším logom a sloganom alebo stavte na tašky či iné doplnky, ktoré vaším cvičencom pripomenú, kým sú a kým sa chcú stať. Vyberte si z rôznych farieb, strihov a veľkostí.

rekl predmety na textil a oblecenie

 

test

 

Doplnky, darčekové a reklamné predmety

Šejker nie je len nádoba. Pre mnohých bodybuilderov je vyjadrením životného štýlu. Pripomína im, čo chcú dosiahnuť a čo ich to bude stáť. Neostaňte pozadu a pripravte pre návštevníkov vášho športoviska šejker s logom. Jeho pravidelným nosením sa každý z nich stane ambasádorom vašej značky a môže ovplyvniť ľudí vo svojom okolí, aby sa u vás tiež zastavili a niečo so sebou urobili.

navrh-efitko-rekl-predmety-doplnkove-sluzby

 

Ak potrebujete viac informácií, neváhajte nás kontaktovať na info@e-fitko.sk alebo telefonicky na 0948 727 866 a odpovieme Vám na všetky Vaše otázky.

Prezerali ste si aj ďalšie služby, ktoré ponúkame?