WEBSTRÁNKY

Webstránky

Celý svet je dnes online a majú vlastné webstránky. Dokonca aj podniky, ktoré sú postavené na osobnom stretnutí (fitnescentrá, športoviská, reštaurácie, hotely) potrebujú kvalitný web a marketingovú komunikáciu, ak chcú v tomto svete uspieť.

Ten, kto dnes nemá kvalitný, rýchly a prepracovaný web, nedokáže udržať krok s konkurenciou. Na druhej strane, ak chcete skutočne kvalitný web a komunikáciu, potrebujete nájsť naozaj spoľahlivého partnera, ktorý sa v tomto odbore vyzná a ktorému môžete dôverovať.

Ak hľadáte niekoho, kto by vám pomohol s tvorbou novej modernej web stránky alebo sa postaral o komunikáciu na sociálnych sieťach, radi vám s tým pomôžeme.

webstranky of e-fitko.sk pre fitnescentra a sportoviska

 

Tím zameraný na fitnescentrá a športoviská

Náš tím, ktorý stojí aj za portálom e-fitko.sk, sa už niekoľko rokov zaoberá tvorbou web stránok, online marketingom a vývojom aplikácií. Môžete nám preto bez obáv zveriť tvorbu webu, správu sociálnych sietí alebo prípravu materiálov pre tlač. Bez problémov dokážeme zapracovať aj vaše najnáročnejšie požiadavky, od jednoduchých šablón až ku komplexným rezervačným systémom a integrovaným riešeniam.

Neprestaňte rásť. Vyberte si spoľahlivého partnera, ktorý má výsledky.

Ak potrebujete viac informácií, neváhajte nás kontaktovať na info@e-fitko.sk alebo telefonicky na 0948 727 866 a odpovieme Vám na všetky Vaše otázky.

Prezerali ste si aj ďalšie služby, ktoré ponúkame?